Productinformatie
| EAN | 8719214574130 |
| Productnummer | 42295-5 |
| Gewicht (kg) | 0.302 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 stuks |
5 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Alto Buddy II
Nilfisk Alto Buddy II 12
Nilfisk Buddy 2 - 18
Nilfisk Buddy 2 - 18 INOX
Nilfisk Buddy II
Nilfisk BUDDY II 12
Nilfisk BUDDY II 18
| EAN | 8719214574130 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 81943048 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 12.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.302 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 30 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 |
| Lengte stofzuigerzak | 50cm |
| Breedte stofzuigerzak | 31,5cm |
| Lengte aansluiting | 16,5cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 6,2cm |
| Diameter binnenkant gat | 4,5cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
5
|