SQOON Filter geschikt voor Nilfisk Buddy II cilinder model
- Artikelnr. S0858
- Toon alles Cilinderfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088193914 |
| Productnummer | S0858 |
| Gewicht (kg) | 0.179 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 24 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 384 stuks |
Vervanging voor origineel:
Nilfisk: 81943047
LxBxH 13.3cm x 13.3cm x 13cm
binnendiameter 9cm
De Nilfisk filter van SQOON voor de Buddy II (2) series biedt een superieure filtratiekwaliteit. Deze hoogwaardig vervaardigde filter zorgt voor optimale prestaties en een langere levensduur van je stofzuiger. Perfect passend en eenvoudig te installeren, deze SQOON filter garandeert een schone en efficiënte reiniging, ideaal voor huishoudelijk en professioneel gebruik. Verhoog de efficiëntie van je Buddy II (2) stofzuiger met de betrouwbare kwaliteit van SQOON.
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Buddy II
Nilfisk BUDDY II 12
Nilfisk Buddy II 12 Home Edition
Nilfisk BUDDY II 18
Nilfisk Buddy II 18 Premium Car Cleaner
Nilfisk Buddy II 18L INOX
Nilfisk Buddy II 18L T
Nilfisk Buddy II 18L T INOX
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088193914 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 81943047 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 8.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.117 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.179 |
| Lengte verpakking | 14,5cm |
| Breedte verpakking | 14,5cm |
| Hoogte verpakking | 14cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 24 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 24 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 384 |
| Klasse |
F8
|
| Type filter |
Cilinder filter
,
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|