SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Nilfisk Buddy II
- Artikelnr. 42295-5T
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720088196700 |
| Productnummer | 42295-5T |
| Gewicht (kg) | 0.319 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 stuks |
5 stuks in verpakking
High Filtration
| EAN | 8720088196700 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 81943048 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 7.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.319 |
| Lengte verpakking | 36,5cm |
| Breedte verpakking | 23cm |
| Hoogte verpakking | 5,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 30 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 |
| Lengte stofzuigerzak | 50cm |
| Breedte stofzuigerzak | 31,5cm |
| Lengte aansluiting | 16,5cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 6,2cm |
| Diameter binnenkant gat | 4,5cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
5
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|