SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Nilfisk Buddy II bulk
- Artikelnr. 42295B
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | |
| Productnummer | 42295B |
| Gewicht (kg) | 0.042 |
| Vanaf (aantal) | 170 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 170 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3400 stuks |
| Vervangt Origineel | 81943048 |
|---|---|
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 1.19 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.065 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.042 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 170 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 170 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3400 |
| Lengte stofzuigerzak | 50cm |
| Breedte stofzuigerzak | 31,5cm |
| Lengte aansluiting | 16,5cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 6,2cm |
| Diameter binnenkant gat | 4,5cm |
| Aantal in verpakking |
1
|