SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Numatic NVM 1AH 130-150 modellen 30 stuks
- Artikelnr. 42126-T3
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720812661023 |
| Productnummer | 42126-T3 |
| Gewicht (kg) | 1.132 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 208 stuks |
30 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Numatic HET160
Numatic HVR 160-11
Numatic HVR160
Numatic RSAV130
Numatic RSB 140-1
Numatic RSB 140-2
Numatic RSB 150
Numatic RSB 150-NX
Numatic RSB 150H-NX
Numatic RSV 130-1
Numatic RSV 130-11
Numatic RSV 140
Numatic RSV 150
Numatic RSV130
| EAN | 8720812661023 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 604011 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 29.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 1.132 |
| Lengte verpakking | 34cm |
| Breedte verpakking | 28cm |
| Hoogte verpakking | 13cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 1 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 1 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 208 |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
30
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|