SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Numatic NVM 1AH 130-150 modellen
- Artikelnr. 42126-T
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720088195215 |
| Productnummer | 42126-T |
| Gewicht (kg) | 0.301 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 stuks |
10 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Numatic HET160
Numatic HVR 160-11
Numatic HVR160
Numatic RSAV130
Numatic RSB 140-1
Numatic RSB 140-2
Numatic RSB 150
Numatic RSB 150-NX
Numatic RSB 150H-NX
Numatic RSV 130-1
Numatic RSV 130-11
Numatic RSV 140
Numatic RSV 150
Numatic RSV130
| EAN | 8720088195215 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 604011 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 11.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.301 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 30 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 |
| Lengte stofzuigerzak | 39cm |
| Breedte stofzuigerzak | 33cm |
| Lengte aansluiting | 12cm |
| Breedte aansluiting | 8cm |
| Diameter buitenkant gat | 5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3cm |
| Breedte stofzuigerzak |
33
|
| Breedte aansluiting |
8
|
| Binnendiameter gat |
3
|
| Buitendiameter gat |
5
|
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Lengte aansluiting |
12
|
| Lengte stofzuigerzak |
39
|
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
10
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|