SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Uni-bag 30 stuks
- Artikelnr. 42114-T3
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720812661405 |
| Productnummer | 42114-T3 |
| Gewicht (kg) | 0.899 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 208 stuks |
30 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Blokker PH95
Inventum ST306RZA
Kleenair XX1 / XX-1
QUIGG VC-17
Tomado TVC3003B01
Tomado TVC3003W01
| EAN | 8720812661405 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | Uni-bag |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 29.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.899 |
| Lengte verpakking | 30cm |
| Breedte verpakking | 20cm |
| Hoogte verpakking | 14cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 1 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 1 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 208 |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
30
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|