Productinformatie
| EAN | 8719214573461 |
| Productnummer | 42114-T |
| Gewicht (kg) | 0.26 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 35 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 700 stuks |
10 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Emerio VE-108271
Emerio VE-108271.1
Emerio VE-108277
Emerio VE-108277.1
Emerio VE-108317
Emerio VE-108317.1
Emerio VE-108317.2
Emerio VE-108666
Emerio VE-108666.1
Emerio VE-108821
Emerio VE-108821.1
Emerio VE-1088312
Emerio VE-1088312.1
Emerio VE-109370
Emerio VE-109370.1
Inventum MC010
Inventum ST306RZA
Inventum SZ300
Nedclean AF 16
Nedclean VC-100452
Nedclean VC-103919
Nedclean VC-16082
Nilfisk Coupe
Nilfisk Coupe Neo
Nilfisk Coupe Neo Energy
Nilfisk Coupe Neo Energy Black
Nilfisk Coupe Neo Energy Parquet
Nilfisk Coupe Neo Energy Xtra
Nilfisk Coupe Neo Oranje
Nilfisk Coupe Neo P
Nilfisk Coupe Neo P Orange
Nilfisk Coupe Neo Parquet
Nilfisk Coupe Neo Power
Nilfisk Coupe Neo Power White
Nilfisk Coupe Ocean
Nilfisk Coupe Parket
Nilfisk Coupe Parket Neo
Nilfisk Coupe Parquet
Nilfisk Coupe Special
Nilfisk Coupe Xtra
Nilfisk Coupe Xtra Neo
Nilfisk Go
Nilfisk One
Samsung 1400 Easy
Samsung SC07F30WJ
Schwamborn EU 430
Sencor Diavolo
Sencor EightyFive
Sencor SVC 6000BK
Sencor SVC 8500TI
Sencor SVC 8VT
Sencor SVC 8YL
| EAN | 8719214573461 |
|---|---|
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 9.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.26 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 35 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 35 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 700 |
| Lengte stofzuigerzak | 31cm |
| Breedte stofzuigerzak | 24,5cm |
| Lengte aansluiting | 10,8cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 4,5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3cm |
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
10
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|