Productinformatie
| EAN | 8719214575403 |
| Productnummer | S0169B |
| Gewicht (kg) | 0.101 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2000 stuks |
Vervanging voor origineel: 900228-01 / 90022801
O.a. geschikt voor:
Dyson DC04
Dyson DC05
Dyson DC08
Dyson DC08 Telescope
Dyson DC19
Dyson DC19 ErP/DC29dB ErP
Dyson DC19 T2
Dyson DC20
Dyson DC21
Dyson DC29
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214575403 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 900228-01 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 6.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.096 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.101 |
| Lengte verpakking | 15,3cm |
| Breedte verpakking | 15,3cm |
| Hoogte verpakking | 2,9cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2000 |
| Klasse |
H11
|
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|