Productinformatie
| EAN | 8719214575458 |
| Productnummer | S0705B |
| Gewicht (kg) | 0.08 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 stuks |
Vervanging voor origineel: 917819-01, 91781901
Geschikt voor: DC19, DC20, DC21, DC29, T2
Uitwasbaar
Dit filter heeft origineel (vanuit de fabriek) een gele rand en een los filtertje die je er uit kan halen om uit te wassen.
De gele rand komt te vervallen en dit filter kan compleet worden geplaatst.
O.a. geschikt voor:
Dyson DC19
Dyson DC19 T2
Dyson DC20
Dyson DC21
Dyson DC29
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214575458 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 917819-01, 91781901 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 6.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.075 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.08 |
| Lengte verpakking | 15,5cm |
| Breedte verpakking | 15,5cm |
| Hoogte verpakking | 3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 |
| Klasse |
H11
|
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|