Productinformatie
| EAN | 8719214577230 |
| Productnummer | S0771 |
| Gewicht (kg) | 1.291 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 6 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 390 stuks |
Vervanging voor origineel Dyson: 914779-03, 905358-06
O.a. geschikt voor:
Dyson DC19
Dyson DC19 T2
Dyson DC20
Dyson DC21
Dyson DC29
| EAN | 8719214577230 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 914779-03, 905358-06 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 49.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 1.176 |
| Bruto Gewicht (kg) | 1.291 |
| Lengte verpakking | 14,5cm |
| Breedte verpakking | 14,5cm |
| Hoogte verpakking | 12,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 6 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 6 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 390 |
| Vermogen |
1400W
|