Productinformatie
| EAN | 8720088199770 |
| Productnummer | 52114-4 |
| Gewicht (kg) | 0.145 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 44 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 836 stuks |
4 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Blokker PH95
Inventum ST306RZA
Kleenair XX1 / XX-1
QUIGG VC-17
Tomado TVC3003B01
Tomado TVC3003W01
| EAN | 8720088199770 |
|---|---|
| Origineel nummer | SQ05 |
| Vervangt Origineel | D000132, 7050001 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 5.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.145 |
| Lengte verpakking | 23cm |
| Breedte verpakking | 16,4cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 44 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 44 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 836 |
| Lengte stofzuigerzak | 31cm |
| Breedte stofzuigerzak | 24,5cm |
| Lengte aansluiting | 10,8cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 4,5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3cm |
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
4
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|