Productinformatie
| EAN | 8717774541197 |
| Productnummer | 42114 |
| Gewicht (kg) | 0.325 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 stuks |
10 stuks in verpakking
High Filtration
1 uitblaasfilter
O.a. geschikt voor:
Blokker PH95
Inventum ST306RZA
Kleenair XX1 / XX-1
QUIGG VC-17
Tomado TVC3003B01
Tomado TVC3003W01
| EAN | 8717774541197 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | SB-90, HR6995, VP50, VP95B, TB36, TB42, CT120, GR.50 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 11.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.304 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.325 |
| Lengte verpakking | 31,8cm |
| Breedte verpakking | 27,3cm |
| Hoogte verpakking | 4,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 30 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 |
| Lengte stofzuigerzak | 31cm |
| Breedte stofzuigerzak | 24,5cm |
| Lengte aansluiting | 10,8cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 4,5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3cm |
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
10
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|