Productinformatie
| EAN | 8720088199893 |
| Productnummer | 52114 |
| MRP | € 11.99 |
| Gewicht (kg) | 0.282 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 28 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 532 stuks |
10 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Blokker PH95
Inventum ST306RZA
Kleenair XX1 / XX-1
QUIGG VC-17
Tomado TVC3003B01
Tomado TVC3003W01
| EAN | 8720088199893 |
|---|---|
| Origineel nummer | SQ17 |
| Vervangt Origineel | GR 50, HR6325, HR6326, HR6327, Coupe, Y 05, Y 45, Y 50, Y61, Y 64, Y 93, Y 95, Y 99, Y 101, Y 191, Y 201, Y 105, DD9 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 11.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.282 |
| Lengte verpakking | 23cm |
| Breedte verpakking | 16,4cm |
| Hoogte verpakking | cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 28 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 28 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 532 |
| Lengte stofzuigerzak | 31cm |
| Breedte stofzuigerzak | 24,5cm |
| Lengte aansluiting | 10,8cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 4,5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3cm |
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
10
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|